top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıMuğla Poliüretan

DİYARBAKIR HAVUZ İZOLASYONU

Diyarbakır Havuz Yalıtımı

Diyarbakır havuz yalıtımı yapılırken onlarca farklı izolasyon malzemesi akla gelir. Bunlardan hangisinin seçilmesi gerektiği ise bir kafa karışıklığına sebep olur. İşte bu noktada hem yüksek darbe dayanımı hem insan sağlığına zarar verebilecek solvent benzeri madde içermeyen Polyurea ön plana çıkmaktadır.

Polyurea uygulaması tüm alanı nokta kadar boşluk kalmayacak şekilde kaplar ve % 100 izolasyon sağlamış olur. Zamanla güneş ışınları izolasyon malzemesini yıpratacağı için UV dayanımlı boya kullanılarak polyurea kaplı havuzu uygun renk seçenekleriyle boyamak gereklidir.

Polyurea diğer yalıtım malzemelerine oranla % 400 esneklik özelliği ve bu özelliğini -30 ile + 80 derece sıcaklıkta bile yapabilmesiyle ön plana çıkmaktadır. Esnek olmayan ürünlerde zamanla yer hareketlerinden etkilenerek çatlamalar meydana gelmektedir. Polyurea uygulanan havuzda hem kimyasal hem fiziksel dayanım en üst noktada olur ve yıllar boyu sorunsuzca kullanabileceğiniz bir alana kavuşursunuz.


Diyarbakır Polyurea Havuz Yalıtımı


Havuzları izole ederken zeminin tamamını kaplayacak ve suyun oluşturduğu basınca dayanacak esnek bir izolasyon malzemesine ihtiyaç vardır. Polyurea zeminin tamamını kaplar ve pürüzsüz bir kullanım alanı sağlar. Havuz izolasyonunun uygulama aşamaları şu şekildedir:

· İlk aşama zemin hazırlığı ve astarlama sürecidir. Uygulama yapılacak alan fayans gibi parlak bir yüzey ise pürüzlendirilmesi gerekir. Silim makinelerinin yardımıyla tüm alan pürüzlendirilir. Silinen fayans yüzey üzerinde toz kalmayacak şekilde temizlenir. Temizlen alana metrekareye sarfiyatı 300 gramdan az olmamak üzere epoksi astar uygulanır.

· Astar kuruduktan sonra sprey şeklinde polyurea uygulamasına geçilir. Polyurea ek yeri olmadan sprey şeklinde zemine tatbik edilir.

· Son olarak UV dayanımlı boya uygulanır ve işlem tamamlanır.

Polyurea son teknoloji bir su yalıtım malzemesidir. Polyureayı çatılar, teraslar, endüstriyel zeminler, temeller gibi birçok farklı alanda kullanmak mümkündür.Fiyatlandırma Nasıl Yapılır ?

Verilecek fiyat zemin özelliklerine, alanın büyüklüğüne göre değişebilmektedir. En doğru fiyat teklifi için ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.


Diyarbakır hizmetlerimiz:

· Diyarbakır havuz izolasyonu,

· Diyarbakır havuz izolasyon,

· Diyarbakır havuz yalıtımı,

· Diyarbakır havuz yalıtım,

· Diyarbakır havuz onarımı,

· Diyarbakır havuz tamiri,

· Diyarbakır havuz yalıtım malzemesi,

· Diyarbakır havuz izolasyon malzemesi,

· Diyarbakır yüzme havuzu izolasyonu,

· Diyarbakır yüzme havuzu yalıtımı,

· Diyarbakır yüzme havuzu izolasyon,

· Diyarbakır yüzme havuzu yalıtım,

· Diyarbakır havuz onarım,

· Diyarbakır havuz tamir,

· Diyarbakır su deposu izolasyonu,

· Diyarbakır içme suyu deposu yalıtımı.


19 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page