top of page

POLİÜRETAN ARAÇ  KAPLAMA

Poliüretan kaplama araçlar için kasa kaplama ve koruma malzemesidir. Uygulama aracınızın kasasının dayanıklılığını artıracak, hoş bir görünüm kazandıracak ve mükemmel bir koruma sağlayacaktır.

 

Her türlü araba, kamyon, kamyonet, tır kasalarınızın zemin ve yan duvarları Poliüretan kaplama ile kaplandıktan sonra kullanım ömrü ciddi oranda artmaktadır.Tüm darbelere karşı dayanıklılık kazanmaktadır.

Pütürlü Araç Kaplama Çözümleri uygulamasını dilerseniz sizin istediğiniz yerde dilerseniz bizim uygun gördüğümüz yerde gerçekleştirebilmekteyiz.

Kaplanan kasaların darbeye dayanımı artırılarak, her türlü çiziğe karşı koruma sağlanmış olur.

Poliüretan kasa kaplama ve koruma sistemleriyle eski araçlarınız çok hoş bir görünüme kavuşabilir ve aracınızın kullanım ömrünü ve güvenliğini arttırabilirsiniz.

 

İsterseniz sadece araçların çarpma riski yüksek olan bölgelere de uygulanabilir. Tampon ve araçların ön bölgesi gibi lokal uygulamalar da yapabilmekteyiz.

Poliüretan kaplama ,size ve çevreye zararlı olmayan,her türlü yüzeyi bire bir kaplayarak aşınmayı engelleyen,pütürlü dokusu ile kaymayı önleyen,uzun süre korumayı sağlayan sektördeki en gelişmiş poliüretan kökenli kaplama malzemesidir.

Yıllarca kullanımdan dolayı yıpranmış ,deforme olmuş ya da 2.el değerini korumak amacıyla ticari araçlarınız için  Poliüretan kaplama sistemiyle uygulama yaptırmak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.


 

bottom of page